Jsme skvělí v tom, co děláme

Naše služby

Poradenská činnost

Pro klienty školy se snažíme být k dispozici 12 hodin denně. Komunikujeme spolu přes běžně využívané sociální sítě. Rádi s našimi klienty analyzujeme videa, které na individuálních trénincích natočí. Poradenství se týká jakékoliv oblasti, jsme tu pro vás, nejen v kynologickém životě.

Příprava na zkoušky a doprovod

Naše klienty doprovázíme na první závody či zkoušky a naším cílem je provést je událostí s minimální újmou. Pomoc se žádostí o průkazy, s přihlášením do klubů a další pomoc spojená s nezbytnostmi.

Zdravotní péče

Dana Svobodová, majitelka školy a hlavní trenérka, je v aktivní službě zdravotníka, naši klienti tedy mají při tréninku zajištěn neustálý zdravotnický dohled.

Semináře

Psí škola GODA zve trenéry z celé České republiky, pořádá semináře, ale také jezdí spolu s klienty hromadně na zajímavé akce. Minimálně 1x ročně probíhá v psí škole GODA školení první pomoci.

Péče o pohybový aparát psa

Do tréninků zařazujeme program fitness. Je možné se objednat na ošetření psa Dornovou metodou.

Fyzická kondice našich klientů

Pravidelně pořádáme trénink běhu pro naše klienty, fyzická kondice psovoda je pro agility velmi důležitá.

Další péči jsme schopni zařídit

Pokud jste si z naší nabídky služeb nevybrali, neváhejte nás kontaktovat - my se vždy pokusíme zařídit to nejlepší.