První trénink?

Jste na správném místě.

Jak na to?

• Ve spodní tabulce si vyberte trenéra, ke kterému chcete chodit a jednoduše ho zkontaktujte. Pokud nevíte ke komu, nevadí, napište nám na mail info@psiskolagoda.cz
  • Dalším krokem je rezervace tréninku v našem rezervačním systému – ten naleznete klikem zde nebo klikem na „MÉ TRÉNINKY“ v horní liště webu. (Na telefonu je toto tlačítko v menu.)
  • Rezervace tréninků je postavena na základě kreditů, které si zakoupíte v našem rezervačním systému. Po zakoupení kreditů se Vám zobrazí platební pokyny, NUTNO DODRŽET VARIABILNÍ SYMBOL, po zaplacení přijde faktura a kredity se načtou do systému – Nyní se můžete „naklikat“ do různých tréninků!

Kolik to stojí?

LekceCena
první lekce100 Kč
10 lekcí2 500 Kč
individuální lekce400 Kč

A co si vzít s sebou?

Vezměte s sebou psa, vodítko, pejsek by měl mít obojek nebo postroj (NE řetízkový škrtící obojek!), pamlsky a hračku, se kterou si pejsek hraje. Uložte si do telefonu správné telefonní číslo na trenéra, ke kterému jdete.

Parkovat lze přímo u školy. Dle počasí se trénuje venku na hřišti nebo při nepřízni počasí uvnitř ve třídě. Trénink lze zrušit maximálně 24 hodin předem. Pokud se neodhlásíte a nedorazíte budeme požadovat uhrazení lekce.